Twarze Warszawy: Często zadawane pytania

DSC_2970proporcja169faq

Jeśli poniżej nie znajdziesz odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania, zachęcamy do odezwania się do nas. To jak z chodzeniem po mieście – lepiej zapytać o drogę, niż niepotrzebnie tracić czas na błądzenie.

Jak często aktualizowana jest strona?

W pierwszym okresie działalności zamierzamy publikować jeden tekst dziennie. Pamiętajcie, że nie korzystamy z gotowych materiałów czy informacji prasowych. Rozmawiamy i spotykamy się z ludźmi, o których piszemy. To wymaga czasu. Mamy jednak nadzieję, że wkrótce będziemy publikować więcej.

Znam osobę wartą pokazania, możecie o niej napisać?

Zawsze chętnie porozmawiamy. Jeśli ta osoba jest zainteresowana lub chciałbyś nam przekazać namiary to napisz na kontakt@twarzewarszawy.pl lub odezwij się do nas przez, któryś z portali społcznościowych. Najlepiej przez Facebooka.

Znam osobę wartą pokazania i chciałbym o niej napisać. Opublikujecie mój tekst?

Tak, ale musi spełnić kilka warunków. Po pierwsze: Prosimy o przekazania namiarów na osobą, której tekst dotyczy – będziemy chcieli zweryfikować przesłany materiał. Po drugie: Zastrzegamy sobie prawo do skrótów i korekty językowej. Po trzecie: Sugerujemy nawiązanie kontaktów przed przesłaniem materiału – lepiej od razu ustalić szczegóły techniczne.

Spotkałem waszego dziennikarza. Kiedy mogę spodziewać się tekstu?

Staramy się pisać w miarę szybko i publikować teksty w przeciągu kilku dni od rozmowy, ale nie zawsze jest to możliwe. Jeśli nie umówiłeś się na konkretną datę, to daj nam 5-7 dni roboczych na przygotowanie i opublikowanie artykułu.

Zrobiliście mi zdjęcie? Czy mogę je dostać?

Oczywiście. Jeśli rozmawiałeś z nami, to powinieneś dostać wizytówkę, na której znajdziesz namiary. Jeśli nie, pisz na kontakt@twarzewarszawy.pl. Zawsze odsyłamy zdjęcia.

Kiedy zobaczę siebie na waszym profilu? 

W przeciągu kilku dni, ale raczej nie będziesz musiał czekać dłużej niż 2 czy 3 dni. Czasami może zdarzyć się tak, że zrobimy zdjęcia wielu osobom w czasie koncertu czy innego wydarzenia masowego. Wtedy będziemy je publikować przez kilka dni. Zaglądaj regularnie na nasz profil na Facebooku i śledź nas na Twitterze, Google Plus czy Instagramie.

Napisaliście jakieś bzdury, chciałbym to wyjaśnić.

Taka sytuacja może się zdarzyć. Rozmawiamy z warszawiakami i piszemy to, co nam powiedzą. Staramy się unikać rozmów, w których padałyby oskarżenia czy oczerniano by innych, ale jeśli poczujesz się dotknięty czyjąś wypowiedzią lub chciałbyś przedstawić swoją wersję historii, napisz do nas. Chętnie upublicznimy również Twoje zdanie.